Něco o nás

 

Gabriela

 

Moje životní "Cesta" se klikatila různými směry, až do doby, kdy jsem se poprvé setkala s energií Reiki. To byl pro mne zlomový okamžik a tak trochu malý zázrak a dar. Záblesk poznání, že život není jen to, co nás naučili.... Zjistila jsem, že se dá žít jinak, že vše záleží jen a jen na nás samých!! 

Úžasné a převratné  zjištění v mém životě!! 

Od té doby se zajímám o energie a prácuji s nimi.  Láká mě vše tajemné, to, co je mezi nebem a zemí. Prošla jsem řadou kurzů a seminářů: Reiki - jsem Mistr Reiki - Učitel, andělské a archandělské semináře, automatická kresba a písmo, kresba pravou mozkovou hemisférou, Bachovy esence, regrese, EFT, reflexní terapie, konstelace, tarotové  karty, léčení v Akáše, tanec Loona dance, břišní tance, flamenco,a další... Dokončila jsem studium šloky Magic Nature, což mě na mé cestě posunulo o "velikánský" kus dál!!......Dál, vlastně blíž ....blíž sama k sobě !! :-)

 

Při své práci kombinuji všechny získané metody a informace.   

 

www.inanna.cz    

                      

Jaroslav

 

Dlouhodobě se věnuji léčení a pomáhám při řešení zdravotních a psychických problémů, věnuji se poradenství v partnerských vztazích a jejich řešení. Další nezbytnou součástí mojí pomoci klientům jsou různé techniky masáží.Veškerá tato pomoc se zároveň stala i mým koníčkem a tak věnuji i svůj volný čas studiu nových způsobů pomoci, problematiky a souvislostí lidského těla a duše...Jsem Mistrem i lektorem technik Magic Nature, Usui Reiki, Koso Reys, Kundalini-reiki, Violet-flame a jiných způsobů a technik léčení pomocí energie a jsem lektorem akreditovaného rekvalifikačního centra zaměřeného na kurzy různých způsobů masáží.

 

www.masaze-jinak.cz


 

Kontakt

Studio Kruh života
Rubešova 4
Plzeň

732 304 369 Gabriela
731 155 559 Jaroslav

© 2013 Všechna práva vyhrazena.