Bachovy esence

 

Co jsou Bachovy květové esence?

-  představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí. Bachovy květové esence obsahují 38 květových esencí, což jsou esence připravené z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. 39. esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti Bachových květových esencí.

Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého. Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život proto strávil hledáním jednoduchého a bezpečného systému léčení, o němž byl přesvědčený, že existuje. To se mu nakonec podařilo. Opustil

 svou lukrativní lékařskou praxi a celou ortodoxní medicínu a poslední roky svého života strávil léčením svých pacientů pouze za pomocí svých esencí. (Je však nutné zdůraznit, že esence nenahrazují lékařskou péči - ovšem mohou ji krásně podporovat a ovlivněním naší psychiky urychlit uzdravování.)

Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

                                                                           

Výroba esencí na míru a jejich užívání

Připravuji Bachovy esence dle individuálních potřeb a problémů každého člověka. 

Výběr a příprava vhodných květových esencí

K testování esencí potřebuji vaše jméno a datum narození. K přesnému určení individuálně vhodných druhů esencí používám intuici a kyvadlo. S připravenými esencemi dostanete jako malý dárek seznam esencí, který pro vás bude návodem k zamyšlení se nad sebou a k pochopení své momentální situace.

Ráda namíchám i květové esence dle vašeho přání. Testování je však přesnější a účinnější – vlastní úsudek může být příliš subjektivní. Často je velmi obtížné správně identifikovat a pojmenovat vlastní psychické stavy a procesy. Různé esence jsou vhodné pro různé typy negativních pocitů a problémů, při volbě nevhodné esence se požadovaný účinek nedostaví.

Balení

Bachovy květové esence připravuji do lahviček o objemu 50 ml.

Skladování

Esence jsou připraveny částečně v alkoholu, je možné je tedy ponechat při pokojové teplotě. 

Užívání a nástup účinků

Základní užívání Bachových kapek je 3-4 x denně  4 -12 kapek. V některých případech lze kapat i častěji (Krizovky). Není třeba zapíjet. Je lhostejno, v jakou denní dobu se kapky užívají, je však vhodné s nimi začít i skončit den (tedy ráno a večer). Nejlépe působí, pokud si je nakapeme pod jazyk, pár sekund je necháme, než je spolkneme. Ani řidičům esence nezpůsobují problémy. V případě potíží s užíváním (děti, které odmítají léky či zvířata) je lze nakapat do 1dcl vody. V takovém případě je vhodné kapat o 2 kapky z užívací lahvičky více.

Nástup účinků je individuální. Vždy záleží na tom, o jaký se  jedná problém. Účinky Bachových esencí nastupují podle závažnosti od 2. dne užívání (s výjimkou Krizových kapek, u kterých je nástup takřka okamžitý), nejdelší doba nástupu účinku je do 1 měsíce (to se obvykle týká seniorů).

Cena Bachových esencí

100Kč za 50ml.

               Více zde: https://www.inanna.cz/bachovy-esence/

 

Kontakt

Studio Kruh života
Tleskačova 21
Plzeň

732 304 369 Gabriela
731 155 559 Jaroslav

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode