Energetické obrazy

Obrazy tvořím za pomoci andělské a archandělské energie, nejraději tvořím v energii Archanděla Gabriela a Archanděla Michaela. Svými obrazy šířím světlo a pozitivní energii do prostorů, kde se obrazy nacházejí.

Andělské obrazy vám pomohou najít správnou cestu v životě. Jsou plné lásky a energie, dodávají sílu, harmonizují a čistí  vás, váš prostor, vaše vztahy. 

Když se díváte na andělský obraz, vstupujete do svého nitra - do své duše. A tam pomocí energie vložené do obrazu získáte sílu překonávat své staré strachy a dělat nové kroky k novým začátkům.....

Obrazy je možné přizpůsobit vašemu přání, např. oblíbeným barvám. Energii obrazů je možné zaměřit na jedince, na partnery, na vztahy, na rodinu, na byt nebo dům, na firmu.

Léčivé energetické obrázky dělám technikou - enkoustika, pastelkou, pastelem a tužkou.

 

Enkaustika

Co je enkaustika?

Enkaustika je v podstatě malování horkým voskem. Známá je již z doby antiky, kdy se barvy třely se zvlášť připraveným voskem. Pak se horkem malba přitavila k podkladu nebo se již smíchaná barva nanášela na podklad horkou špachtlí.

Možnosti této malířské techniky se vývojem značně rozšířily a zjednodušily. Tajuplné kouzlo se ale nezměnilo. Tavícím pomocníkem se stala žehlička, míchání barevných pigmentů s voskem nahradily voskové pastelky a jako podklad stačí enkaustický křídový papír.

Já nejraději tvořím abstraktní léčivé obrázky, které vyjadřují pocity a znázorňují energii. Mohou tak nechat promlouvat mé podvědomí a vytvořit tak obrazy, které jsou řečí mé duše!

 

Proč jsou energetické obrazy léčivé?

Léčení s pomocí obrazů je známé odedávna. Autor se při malování energetických obrazů nachází v hladině alfa, tedy ve stavu podobném před usnutím či při meditaci. V alfa stavu se zpomalí dech i frekvence mozku, je to stav léčivý. Hloubka „ponoření se“ obvykle závisí na duchovní vyzrálosti, otevřenosti a momentálním stavu malujícího.Pokud se malíř naladí na určitý problém, informaci, které chce do obrazu vnést, nebo také na určitého člověka, může takto obrázek „naprogramovat“.

Konkrétní energetický obraz vždy osloví toho člověka, kterému má přinést nejvíce užitku, proto zatímco dílo jednoho nadchne, druhého třeba neosloví vůbec.

Obraz si nás jednoduše najde sám :-).

Malované energetické obrazy jsou vhodnou energetickou posilou do bytu, abstraktní forma navíc umožňuje rozvíjet lidskou fantazii.

 

Obrazy je možné udělat dle vaše přání.

 

Výběr a prodej hotových obrazů na adrese:    www.inanna.cz/produkty/

 

Kontakt

Studio Kruh života
Rubešova 4
Plzeň

732 304 369 Gabriela
731 155 559 Jaroslav

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode