Konstelace - identifikace vzorců chování 

Termíny: dle domluvy

Vzdělávání v oblasti osobního rozvoje

Jedná se o identifikaci problémů, vzorců chování, které nám komplikují život. Jasně a názorně se ukazuje „to", co cítíme a žijeme hluboko uvnitř i vše co na nás působí z okolí. Nedokážeme „to“ pojmenovat, nejasně „to“ tušíme, ale nejsme schopni zachytit a identifikovat co „to“ je. Přesto tyto situace žijeme naplno a mnohdy celý život hledáme, kde je důvod proč nám jde něco velmi ztuha, něco ještě hůř a něco se zkazí úplně.

Identifikace problémů je  účinným nástrojem ke změně osobních postojů a negativních vzorců myšlení, které nám neslouží a které si neseme z naší původní rodiny, tedy té kde jsme vyrůstali. Přispívají také k řešení životních problémů a zviditelňují skrytou realitu. Osvobozují nás od vzorců chování a myšlenek, které mohou omezovat náš život. Máme možnost odhalit a vyléčit emoční zranění z dětství, dospívání i dospělosti a tím zlepšit náš vztah k lidem, okolí a samému sobě. To se pak odrazí ve všech oblastech života.

Přijďte se podívat sami na sebe, na své blízké a  na své problémy. 

 Lze řešit vše… rodinu, vztahy, partnerství, práce, zdraví, obchodní případy, plány v životě. Pomůžeme  Vám odhalit příčinu, prožít emoce, které jsme se naučili tak mistrně skrývat…

- zájemnce, který si rezervuje termín a zruší ho 3 dny před, 

zaplatí storno platek 50% z ceny, je možné za sebe poslat někoho jiného

 

 

ROVNOVÁHU A RADOST Z ČISTÉHO BYTÍ LZE DOSÁHNOUT

UZDRAVENÍM TĚLA, MYSLI A DUCHA!!


 

 

 

Kontakt

Studio Kruh života
Tleskačova 21
Plzeň

732 304 369 Gabriela
731 155 559 Jaroslav

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode